Poziv za sudjelovanje u projektu mobilnosti učenika

Autor: Ivan Novaković, 3. 11. 2023.

Poziv za sudjelovanje u prvom projektu akreditacije mobilnost učenika

„Cerca Trova Napoli“

Planirano razdoblje mobilnosti učenika je tijekom travnja 2024. godine, u trajanju od sedam dana.

Prijaviti se mogu zainteresirani učenici drugih, trećih i četvrtih razreda, neovisno koji nastavni smjer pohađaju.

Kriteriji za izbor sudionika:

• Osnovni uvjeti:

• Uzorno ponašanje

• Motivacijsko pismo

• Spremnost na ugošćivanje učenika u razdoblju mobilnosti

Ostali kriteriji ocjenjivanja dostupni su na uvid u dokumentu koji je objavljen na mrežnoj stranici škole.

Postupak prijave:

Sudionik/ica koji se prijavljuje na natječaj za sudjelovanje u projektu dužan je:

- Poslati ispunjen prijavni obrazac (Word-ov dokument) i motivacijsko pismo na e-mail istrazinapulj@gmail.com te dostaviti ispunjen potpisan prijavni obrazac i suglasnost roditelja (staratelja) u učeničku referadu do 10. studenog, 2023. godine.