> Projekti  > Erasmus+
Erasmus+: E-VENT

Erasmus + projekt "E - VENT"

Autor: Ivan Novaković, 26. 9. 2018.

Erasmus + projekt "E - VENT" omogućuje za 11 talentiranih i motiviranih učenika strukovnog obrazovnog programa tehničar za elektroniku,  sudjelovanje na dvotjednom obrazovnom programu "Drones Construction & Programming" u organizaciji partnerske agencije EuroMind Projects SL i strukovno obrazovne ustanove Dronetools S.L. u španjolskom gradu Sevilli u razdoblju od 6. listopada do 20. listopada 2018. godine.

Kada?         7. 10. 2018. – 20.10.2018.

Kako?         Autobus Omiš - Zagreb a zatim let Zagreb-Madrid-Sevilla

Smještaj, kulturne aktivnosti?

Albergue Inturjoven Sevilla, početni tečaj španjolskog jezika, izlet u Cadiz!

Odlukom Agencije za mobilnost i programe Europske unije projekt „E-VENT“ ispunio je uspješno sve kriterije formalne prihvatljivosti te je ostvario dostatan broj bodova potrebnih za uspješno financiranje u području strukovnog odgoja i obrazovanja.

Facebook grupa                  Erasmus+ projekt E-VENT