REZULTATI ŠKOLSKIH NATJECANJA
Autor: Mihaela Tafra, 26. 2. 2014.
PRAVO SUDJELOVANJA NA ŽUPANIJSKOM NATJECANJU IZ MATEMATIKE OSTVARILI SU SLJEDEĆI UČENICI:
1. RAZREDI:
Anamaria Babić, 1. B, Mentorica: Marija Mimica, prof.
Pavao Ljubičić, 1. A, Mentorica: Maja Šarac, prof.
3. RAZREDI:
Dominka Tadić, 3. A, Mentorica: Marija Mimica, prof.
Jure Stanić, 3. B, Mentorica: Marija Mimica, prof.
PRAVO SUDJELOVANJA NA ŽUPANIJSKOM NATJECANJU IZ ENGLESKOG JEZIKA OSTVARIO JE SLJEDEĆI UČENIK:
Petar Krešimir Samodol, 2. A, Mentorica: Mirjana Kovač, prof.
PRAVO SUDJELOVANJA NA ŽUPANIJSKOM NATJECANJU IZ INFORMATIKE OSTVARILI SU SLJEDEĆI UČENICI:
Gimnazije:
1. Matino Brajković, 1. B
2. Ivica Tafra, 2. B
Strukovni:
1. Jakov Tafra, 1. C
Mentor: Damir Marasović, prof.
PRAVO SUDJELOVANJA NA ŽUPANIJSKOM NATJECANJU IZ FIZIKE OSTVARILI SU SLJEDEĆI UČENICI:
1. Anamaria Babić, 1. B
2. Matino Brajković, 1. B
Mentorica: Maja Šarac, prof.
PRAVO SUDJELOVANJA NA ŽUPANIJSKOM NATJECANJU IZ TALIJANSKOG JEZIKA OSTVARILA JE SLJEDEĆA UČENICA:
1. Marija Periš, 3. F
Mentorica: Jadranka Tomašić, prof.
PRAVO SUDJELOVANJA NA ŽUPANIJSKOM NATJECANJU IZ LATINSKOG JEZIKA OSTVARILI SU SLJEDEĆI UČENICI:
1. Ivan Kuvačić, 2. A
2. Ana Perkušić, 2. B
3. Zrinka Škorić, 2. B
4. Tonka Kekez, 2. B
Mentorica: Orjana Fistanić, prof.
PRAVO SUDJELOVANJA NA ŽUPANIJSKOM NATJECANJU IZ NJEMAČKOG JEZIKA OSTVARILI SU SLJEDEĆI UČENICI:
1. Antonio Baltić, 3. B
2. Andrijana Fistanić, 3. A
Mentorica: Karina Lapenda, prof.
PRAVO SUDJELOVANJA NA REGIONALNOM NATJECANJU PRODAVAČA OSTVARILI SU SLJEDEĆI UČENICI:
1. Anđela Gojsalić, 3. G
2. Nikola Šimić, 3. G
Mentorica: Ivana Mimica Lelas, prof.
PRAVO SUDJELOVANJA NA ŽUPANIJSKOM NATJECANJU IZ POVIJESTI OSTVARILI SU SLJEDEĆI UČENICI:
1. Ivan Kuvačić, 2. A
2. Josip Pavić, 2. A
3. Maja Antičević, 3. A
4. Martina Pezo, 3. B
5. Petar Ljubičić, 4. F
6. Toni Vukušić, 4. B
Mentorice: Orjana Fistanić, prof.
Silvija Mrkonjić, prof.
PRAVO SUDJELOVANJA NA ŽUPANIJSKOM NATJECANJU IZ BIOLOGIJE OSTVARILI SU SLJEDEĆI UČENICI:
1. Anamaria Babić, 1. B
2.Tonka Kekez, 2. B
3. Zrinka Škorić, 2. B
Mentorica: Branka Gašparić, prof.
PRAVO SUDJELOVANJA NA ŽUPANIJSKOM NATJECANJU IZ KEMIJE OSTVARILI SU SLJEDEĆI UČENICI:
1. Ana Perkušić, 2. B
2. Zrinka Škorić, 2. B
Mentorica: Branka Bečić, prof.
PRAVO SUDJELOVANJA NA ŽUPANIJSKOM NATJECANJU IZ GEOGRAFIJE OSTVARILI SU SLJEDEĆI UČENICI:
1. Zrinka Škorić, 2. B
2. Ema Čataković, 4. B
Mentor: Ognjen Rakuljić, prof.
« Svibanj 2024 » | ||||||
Po | Ut | Sr | Če | Pe | Su | Ne |
29 | 30 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 |
20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |
27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 1 | 2 |
3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 |