Smotra sveučilišta u Splitu 4.-8.12.2023.

Autor: Ivan Novaković, 3. 11. 2023.

U okviru manifistacije Advent na kampusu održati će se SMOTRA SVEUČILIŠTA U SPLITU.

Otvorenje uz predstavljanje svih sastavnica biti će 4. prosinca 2023. u auli Prirodoslovno matematičkog fakulteta na kampusu, dok će se od 05. do 08. prosinca pojedinačno predstavljati fakulteti.

Objavljujemo dopis koji smo dobili od Sveučilišta u Splitu.

Poštovani,

zadovoljstvo mi je obavijestiti Vas kako će se i ove godine, u okviru manifistacije Advent na kampusu , održati SMOTRA SVEUČILIŠTA U SPLITU.

U prilogu možete naći plakate o događanjima-iste ćemo Vam i dostaviti kako biste ih stavili na oglasne prostore škole.

Naime samo otvorenje uz predstavljanje svih sastavnica biti će 4. prosinca 2023. u auli Prirodoslovno matematičkog fakulteta na kampusu,

dok će se u kasnim popodnevnim/večernjim satima od 05. do 08. prosinca pojedinačno predstavljati naši fakulteti.

Voljeli bi smo kada bi ste s razrednicima završnih razreda dogovorili da s učenicima na satu razrednika prođu raspored te nam dostave iskaz interesa za dolazak na pojedino predstavljanje.

Naime učenici će dolaskom na ciljano predstavljanje (45 min) moći saznati baš sve o uvjetima upisa kao i samom procesu studiranja na željenom fakultetu/studiju.

Vjerujemo kako će maturantima ovakakv pristup biti jako zanimljiv kao i to da ćete na svega sat vremena omogućiti pojedinim grupama učenika odlazak na dogovoreno prezentiranje.

Svakako ćemo Vas pozvati na sastanak i ručak koji bi trebao biti između 15. i 20. studenog 2023. u zgradi Rektorata, Ruđera Boškovića 31.

Unaprijed zahvaljujem na suradnji te Vas srdačno pozdravljam!

Gabrijela Budimir Voditelj ureda / Head of office Ured za nastavu / Office for education

Ruđera Boškovića 31, 21000 Split Hrvatska / Croatia

Tel.: +385 21 558220 http://www.unist.hr