> Projekti  > eTwinning

Nacionalna nagrada COMET

Autor: Ivan Novaković, 18. 11. 2019.

Na godišnjoj eTwinning konferencija održanoj je u Zagrebu u organizaciji Agencije za mobilnost i programe EU, projekt naše škole Inspired by Nature osvojio je nagradu COMET u kategoriji strukovnih i umjetničkih škola.

7. studenoga, 2019. - Godišnja eTwinning konferencija pod nazivom eTwinning – za razvoj učitelja budućnosti održana je u Zagrebu u organizaciji Agencije za mobilnost i programe EU. Sudjelovalo je oko 200 odgojno-obrazovnih djelatnika, a prvi put konferencija je usmjerena na početnike u korištenju eTwinninga- online platforme za djelatnike u školama i vrtićima putem koje mogu surađivati, komunicirati, razvijati projekte, ali i vlastite digitalne kompetencije.

Dodijeljene su nacionalne COMET nagrade za najbolje eTwinning projekte u protekloj školskoj godini te nagrade Europska oznaka jezika za inovativne projekte u nastavi i učenju jezika.

Nagradu COMET u kategoriji strukovnih i umjetničkih škola osvojio je projekt naše škole Inspired by Nature  kojeg je pokrenula i vodila prof.engleskog i talijanskog jezika Dajana Jelavić. Čestitamo našim eTwinnerima na postignutom uspjehu.