UPISI - LJETNI ROK

Autor: Ivan Novaković, 21. 7. 2020.

DOSTAVA DOKUMENTACIJE

Zbog trenutne epidemiološke situacije, potvrda upisa može se obaviti elektroničkim putem od ponedjeljka, 27. srpnja 2020. do petka, 31. srpnja 2020. - potrebne dokumente možete skenirati ili slikati i poslati e-poštom na e-mail adresu:  ssjkastelan@gmail.com .

Na istu nam se adresu možete obratiti i s dodatnim pitanjima vezano uz upisni postupak.

Upisnicu elektroničkim putem može poslati samo roditelj/skrbnik, a u e-poruci dužan je dostaviti i svoj osobni kontakt (broj telefona i mobitela) kako bi ga škola mogla kontaktirati.

Ukoliko niste u mogućnosti dostaviti dokumentaciju elektroničkim putem, možete osobno doći u školu u utorak, 28. srpnja 2020. od 8 do 18 sati (napominjemo da je, sukladno preporukama, u školu  dozvoljen ulaz samo uz nošenje zaštitne maske).

Dokumentacija koja se dostavlja na potvrdu upisa:

1. Potpisana upisnica (upisnica se ispisuje iz aplikacije nakon objave konačnih lista, potrebno je popuniti sve prazne rubrike, potpisuju je i roditelj i učenik)

2. Liječnička svjedodžba medicine rada (sva trogodišnja JMO zanimanja i Tehničar za elektroniku), odnosno potvrda nadležnog školskog liječnika (za zanimanje Hotelijersko-turistički tehničar)

3. Potvrde za sve dodatne ostvarene bodove pri upisu (otežani uvjeti, natjecanja...)

UČENICI S TEŠKOĆAMA

Za učenike s teškoćama u razvoju na potvrdi upisa potrebno je priložiti:

1. Rješenje Ureda državne uprave o primjerenom obliku školovanja

2. Stručno mišljenje Službe za profesionalno usmjeravanje HZZ-a (umjesto liječničke svjedodžbe medicine rada)

3. Potpisana upisnica (isprintati iz aplikacije nakon objave konačnih lista)

Više informacija vezanih uz upise možete pronaći ovdje.