Nastava na daljinu za srednjoškolce na RTL2

Autor: Ivan Novaković, 25. 3. 2020.

Ministarstvo znanosti i obrazovanja u suradnji s RTL-om započinje emitiranje nastave za srednjoškolce na programu RTL2.

Od ponedjeljka 23. ožujka 2020. učenici svih razreda srednje škole, uključujući i maturante, moći pratiti nastavu na RTL2 u vremenu od 8 do 12 sati. Raspored sati, kao i same videolekcije, bit će dostupni i online na internetskoj stranici Ministarstva i na RTLPlayu. Ova preraspodjela sadržaja dogovorena je kako bi se veći fokus stavio na maturante.

Gore dajemo i link na službenu web stranicu Ministarstva znanosti i obrazovanja na kojoj je objavljena ova vijest i ostale informacije vezane za nastavu na daljinu.