Posjet učenika iz Finske

Autor: Tereza Srdelić, 4. 6. 2018.

21. i 28. svibnja 2018. godine našu su školu posjetile dvije skupine učenika iz Finske u pratnji nastavnika i, sudeći prema reakcijama naših dragih gostiju, još smo se jednom pokazali kao odlični domaćini. Naši su učenici održali prezentacije o hrvatskom školskom sustavu i našoj školi, a potom su isto učinili i njihovi vršnjaci iz Finske. Posjetili su nastavne sate Engleskog jezika i Tjelesne i zdravstvene kulture, te vidjeli na djelu naše marljive frizere i kuhare s kojima su se okušali u pripremi fritula, a potom ih, naravno, i degustirali. Naposljetku su uslijedili rekreacija te ugodno druženje i razgovor s našim učenicima. I jednima i drugima ostaju zanimljivi utisci, nova saznanja, možda i prijateljstva, a mi se nadamo sličnim budućim suradnjama i posjetima.