Poziv za sudjelovanje u projektu mobilnosti učenika E-VENT

Autor: Ivan Novaković, 26. 5. 2018.

U suradnji s partnerskom ustanovom euroMIND Projects iz Španjolske/Sevilla u tijeku je provedba projekta „E-VENT“ u sklopu kojega će učenici obavljati stručnu praksu u inozemstvu.

Prijaviti se mogu svi zainteresirani učenici zanimanja tehničar za elektroniku 2., 3. i 4. godine obrazovanja u školskoj godini 2018./2019. Planirano razdoblje mobilnosti učenika je tijekom listopada 2018. g., u trajanju od dva tjedna.

Kriteriji za izbor sudionika

- motiviranost učenika (motivacijsko pismo učenika)

- opći uspjeh (izvješće razrednika), posebno uspjeh iz stručnih predmeta (predmetni nastavnik), vladanje (razrednik i predmetni nastavnik)

- razina znanja engleskog jezika (predmetni nastavnik)

- razvijene socijalne vještine i jezične kompetencije (razrednik i predmetni nastavnik)

- zalaganje i rad na praktičnoj nastavi i razina usvojenosti znanja u  strukovnim predmetima (predmetni nastavnik)

- dodatno sudjelovanje u aktivnostima škole, projektima i natjecanjima (razrednik i predmetni nastavnici)

- podrška roditelja, pisana odluka i suglasnost.

Postupak prijave

Sudionik koji se prijavljuje na natječaj za sudjelovanje u projektu dužan je:

• Poslati ispunjenu Prijavnicu (Word-ov dokument) na e-mail e.vent.erasmus.ssjk@gmail.com te dostaviti potpisane Prijavnicu i Suglasnost roditelja (staratelja) u učeničku referadu najkasnije do 15.6.2018., do 14 sati.
  • Napisati motivacijsko pismo te ga poslati na e-mail adresu projekta: e.vent.erasmus.ssjk@gmail.com, najkasnije do 15.6.2018.

Priloženi dokumenti:
Prijavnica_za_sudjelovanje.docx (158.17 KB)