Sadnja jablana na ulazu u Hidroelektranu Zakučac

Autor: Tereza Srdelić, 8. 5. 2017.

U petak, 5. svibnja 2017. godine u akciji naše škole, Grada Omiša i udruge "Sv. Leopold" iz Zakučca, posađeno je 55 stabala jablana na ulazu u Hidroelektranu Zakučac. To je bio i nastavak akcije "100 zelenih stabala" koju četiri godine provodi HEP Opskrba u sklopu projekta "ZelEn". Sadnjom ovog stabla, simbolom kanjona Cetine obilježeni su "Kaštelanovi dani" u povodu proslave Dana grada Omiša, ali i za 55 godina rada HE Zakučac.

Na svečanosti su učenici recitatorske grupe, predvođeni nastavnicom Milenom Popović, upriličili i progodan program uz podršku naše ravnateljice i članova učeničke zadruge "Jablan" s nastavnicom Ivanom Hodžić.